Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli, hapsirat e saj në Instagram e Facebook. Foto: Shyhrete Behluli/Instagram Linku i lajmit u kopjua. Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka qenë më se e lumtur ditën e sa martës. Në vitin 2010, Shyhrete Behluli publikon albumin "Te Kam Mik Me Ke Mike", gjithësejt me 8 këngë. TRACK. ARTIST. Ajo, së fundi ka postuar një foto ku shihet duke e ngritur pak fustanin. Shkarkoje aplikacionin e Telegrafit për Android dhe iPhone, Të gjitha të drejtat janë të rezervuara Ajo gjatë ditës së sotme (e diel) feston ditëlindjen e saj të 59-të, të cilën e gjëri të ditur përmes rrjetit social Instagram. Profile von Personen mit dem Namen Shyhrete Behluli anzeigen. “Sot një fali Zoti edhe një nip. View this post on Instagram A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) “Foto e realizuar gjate pergaditjeve te emisioneve festive”, shkruan këngëtarja, duke … Vella E Moter. Këngëtarja Shyhrete Behluli është nënë e pesë fëmijëve, tri vajzave dhe dy djemve. Epo, erdhi vera, apo jo? Përveç pranisë së sa në dasmë bashkë me gjithë familje këngëtarja, Shyhrete Behluli i ka uruar martesën e djalit me foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘ si dhe e ka cilësuar si dasmë të mrekullueshme. Sot ma fali zoti edhe nje nip.U gzofte cdo shtepi qysh jemi gezu na , A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on Jan 22, 2019 at 6:14am PST. Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë. pranoni Kushtet e përdorimit. YouTube Stats Summary / User Statistics for Shyhrete Behluli - Topic (2021-01-01 - 2021-01-15) Këngëtarja e famshme Shyhrete Behluli kohëve të fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale. Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Shyhrete Behluli vazhdojnë të sjellin këngë për fansat e tyre. Materialet dhe informacionet në këtë Explore releases from Shyhrete Behluli at Discogs. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i Shop for Vinyl, CDs and more from Shyhrete Behluli at the Discogs Marketplace. Playing next. forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Në vitin 2010, Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli publikojnë albumin "Moj E Mira Te Bunari" me 13 këngë. Këngëtarja e njohur shqiptare Shyhrete Behluli në emisionin “Përrallë me tupanë” në televizionin “First Chanel”, tregon se farë ka bërë nga pakujdesia e saj me rrjetet sociale, shkruan Botapress.info. Shyhrete Behluli “bëhet horë” në instagram Këngëtarja e njohur shqiptare Shyhrete Behluli në emisionin “Përrallë me tupanë” në televizionin “First Chanel”, tregon se farë ka bërë nga pakujdesia e saj me rrjetet sociale, shkruan Botapress.info Ajo gjatë bisedës së shtruar në intervistë ka treguar se në “Instagram”, e ka postuar një foto të saj me pizhama e cila ka marrë shumë like dhe e gjitha kjo është bërë nga pakujdesia e saj në telefon. Featured In. 250.9k Followers, 205 Following, 347 Posts - See Instagram photos and videos from Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) © 2006-2021 Portali Telegrafi. Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq krah kompozitorit, këngëtarit dhe tekstshkruesit të njohur turk. ProduksioniARBONI 3,196,658 views Këngëtarja Shyhrete Behluli ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për ta uruar nipin e saj me rastin e ditëlindjes. 50+ videos Play all Mix - Shyhrete Behluli - Veq për ty Kosovë YouTube Motrat Mustafa - Potpuri Kenge Dasmash - Duration: 8:41. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli së shpejti do e publikojë këngën ”Jam shqiptar” në bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akcil. Lajme. Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Shyhrete Behluli Feat. EngjËllusha salihu official shared a post on instagram: “urime ditelindjen mami,shpirti yt i bardhe mos u plakt kurre ️ te dua ️” • follow their account to see 355 posts. Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk. Etiketa: Shyhrete Behluli. POSTIME TË NGJASHME. Edhe pse u tha se Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani i kanë prishur raportet mes vete siç duket kjo ka qenë vetëm një thashethem. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli po sjell një bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur turk, Sinan Akcil. “Urime ditelindjen o drite e diell,”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë së publikuar së bashku me nipin e saj Matin.Nuk kanë munguar as urimet e shumta nga mbarë ndjekësit e saj. Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka qenë më se e lumtur ditën e sa martës. Është këngëtarja Shyhrete Behluli ajo që në Instagram ka publikuar një fotografi me Sabri Fejzullahun derisa të dy duken të veshur sportiv, e që ngjanë në një takim spontan. Violetë Kukaj & … Disa pamje nga videoklipi i ka bërë publike vetë Shyhretja në Instagram. Kjo pasi pikërisht në këtë ditë, ajo u bë gjyshe për herë të dytë. Shyhrete Behluli - Se prej Kruje na erdhi haberi . Shyhrete Behluli së fundmi është bërë gjyshe përsëri. Gold Ag. 13,522. Këngëtarja Shyhrete Behluli së bashku me disa kolegë të tjerë këngëtarë është pajisur me pasaportën shqiptare, shkruan lajmi.net. Ndërkohë të shumta kanë qenë urimet dhe komentet që Shyhretja ka marrë nga fansat në hapësirën për komente. E, nga gjithë ato poza, diçka del. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli, është tejet e dashur për audiencën e gjerë. Get all the lyrics to songs by Shyhrete Behluli and join the Genius community of music scholars to learn the meaning behind the lyrics. Shyhrete Behluli së fundi ka udhëtuar për në Turqi, ku po punon për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. 038 224 093 - Ndërsa sot ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet pasaportat dhe i ka shkruar dy fjalë pranë simbolit të shqiponjës. Listen to music from Shyhrete Behluli like Hajde Nuse Reja Jeme, Jam Shqiptar & more. Ndonëse gjithmonë mjaftë e angazhuar në muzikë, Shyhretja ia ka dalë mbanë në rriten e mirë dhe kujdesin e… Vella E Moter. 4:37. 22.01.2019 • 17:43. "Telegrafit". Përveç kësaj ajo ka treguar se ka filluar të kontaktojë me të afërmin përmes komenteve duke mos e dijtur se egziston edhe pjesa ku mund të shkruhet në privatësi. Vajza e saj Njomza ka sjellë në jetë një djalë, dhe këtë e ka bërë të ditur vet mamaja e saj përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram. Ju falenderoj shume @salloninjomza @miamatin_official @granddecor ❤️, A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on Nov 20, 2018 at 8:53am PST, TELEGRAFI sh.p.k. Në Tetor 2011, Shyhrete Behluli merr pjesë në Zhurma Show 2011 me këngën "Ma Te Mir Me U Ba". +383 48 222 355. E më së miri, këtë e dëshmoj kjo foto. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com Faqja Zyrtare e Shyhrete Behluli ne Facebook Behluli vazhdon të jetë mjaft aktive me këngë e koncerte të shumta, gjersa nuk mungon edhe nëpër ahengje e dasma të ndryshme. 1,569 talking about this. /Telegrafi/, Gjate xhirimeve te fundvitit @vizionilibonia 2019. “Me artistin me unik !” shkruan ajo në fotografi. Një pjesë e fotove që bëjmë, shpesh përfundojnë në rrjete sociale. Shyhrete Behluli. Së fundmi në Instagram, ajo ka postuar një fotografi, ku përveç saj shihet edhe ylberi, shkruan arbresh.info Duket se këngëtarja e do shumë ylberin pas shiut. Rr. Shyhrete Behluli Feat. Shyhretja i përmend shpesh në intervista të ndryshme fëmijët e saj, duke potencuar se sa me fat është që i ka, shkruan “Kosovarja”. Dyshja e kaluan pasditen e djeshme në Brezovicë bashkë me më të dashurit e tyre, ndërsa realizuan edhe foto bashkë. Listen to Bijat N'dasem by Shyhrete Behluli, 1,297 Shazams. U gëzoftë çdo shtëpi qysh jemi gëzuar ne”, ka shkruar këngëtarja Behluli në fotografinë e ndarë me ndjekësit. Browse more videos. Browse more videos. Nuse Në Katun. Afficher les profils des personnes qui s’appellent Shyhrete Behluli. portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo Më pas tregon se nusja e saj, Learta e ka kontaktuar në telefon për t’I treguar se cfarë ka bërë. Behluli pati rastin që të shpërndarë urimet e marra nga familjarë, kolegë dhe admirues të muzikës së saj. Join Facebook to connect with Shyhrete Behluli and others you may know. View this post on Instagram A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk. Mbi foton e postuar, këngëtarja ka shkruar ‘ Është kënaqësi kur sheh ylberin, andaj ja vlejti […] Shnosh Me Kan - Single. Këngëtarja Shyhrete Behluli së fundmi është pajisur me pasaportë të Shqipërisë. Ngjarje të tilla janë mjaft epike dhe qesharake që mund t’I ndodhin çdo kujt./Botapress.info/, Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2014-2021 Portali Botapress, on Shyhrete Behluli “bëhet horë” në instagram, Deputetë të Vetëvendosjes protesta në Shqipëri me pankarta për Qeverinë “Për ne, jeni pushtues”, Rrahu fëmijët e saj, kërkohet paraburgim për nënën nga Ferizaj, Moti për javën e ardhshme në Kosovë, me vranësira, shi dhe borë, Vjen një lajm i madh nga ekspertët ndërkombëtarë, Philips dhe Serwer: Greqia me shumë gjasa do ta njohë pavarësinë e Kosovës, Aksident në Vragoli, mbi 10 km kolona të gjata (FOTO), Kurti: Mërgata është jetike për zhvillimin e kombit tonë, Lutfi Haziri përkujton Agim Ramadanin: Pasi shkuli gurin ndarës të shqiptarëve, ra për t’u bërë i pavdekshëm, Komandanti i Njësisë Speciale: Tri herë u infektova me koronavirus, luftova për jetë, Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, ajo dhe Sam presin djalë, Kosova në krizë ekonomike, në kulmin e pandemisë, deputetja e VV’së merret me problemet në Shqipëri, Ja cila është kërkesa e VV dhe LDK për seancë të jashtëzakonshme, Ligji i policisë: Kujdes, nëse e bëni këtë gjë gjatë vozitjes, iu merret patentë shoferi. Gold Ag. Kënga titullohet “Jam shqiptar”, dhe pritet të publikohet së shpejti. Album . Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më në zë dhe më e famshme e skenës sonë, e cila me karrierën e saj mbi 40 vjeçare, ka ngritur lartë moralin dhe namin e mbarë kombit tonë. View this post on Instagram. Ndryshe, këngëtarja Shyhrete Behluli ka vite që lanson projekte muzikore dhe i ka qëndruar besnike publikut për një kohë të gjatë. 6,643 likes, 78 comments @egzona.muqiqi on instagram: “urime ditelindjen mami edhe 100vitese bashku me ne te duam shume ️ @meritaspahiuu”. Ajo postoi një foto të vajzës duke treguar se sa e lumtur është me ardhjen në jetë të … A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on Oct 7, 2020 at 9:53am PDT View this post on Instagram Foto gjate xhirimeve te kenges me te re me @sinanakcil “Jam shqiptar” [email protected] izionmediaofficial Këngëtarja e dashur për publikun, Shyhrete Behluli u bë gjyshe përsëri së funmdi dhe lajmin e ka bërë të ditur në rrjete sociale. “Urime ditelindjen mami, shpirti yt i bardhe mos u plakt kurre Te dua ”, ka shkruar Ëngjëllusha.. Ndryshe, këngëtarja Shyhrete Behluli ka vite që lanson projekte muzikore dhe i ka qëndruar besnike publikut për një kohë të gjatë. Dyshja e njohur duket se tashmë kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit të kësaj kënge. Report. Këngëtarja ka publikuar disa sekuenca nga klipi i ri, ku duket shumë elegante./UBTNews Find the latest tracks, albums, and images from Shyhrete Behluli. Në një foto ku shfaqet krah Shyhretes, Sabriu e quajti atë ikonë të muzikës shqiptare. Shyhrete Behluli - Gold AG - … View the profiles of people named Shyhrete Behluli. Pasi u bë nënë për herë të parë, Olta Gixhari iu rikthye kohëve të beqarisë së saj. Top Songs By Shyhrete Behluli. Instagram: Facebook: Teksti: Gold AG & Nexhmije Muhaxheri Muzika: Shyhrete Behluli Orkestrimi: Alban Furtuna Video: EMF Creative Salloni Njomza Erika Design & MiaMatin. Vajza e saj, Ëngjëllusha postoi një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa e uroi me plot dashuri. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli, hapsirat e saj në Instagram e Facebook. Find out at which radio station you can hear Shyhrete Behluli Qiftelia e babes tem Shyhrete Behluli Qiftelia e babes tem - Listen on Online Radio Box This site uses cookies . Kjo pasi pikërisht në këtë ditë, ajo u bë gjyshe për herë të dytë. Nuse Në Katun. Në muajt në vazhdim, ajo pritet të prezantojë për publikun këngën e saj më të re.